O nas

 

Nasze biuro działa na rynku usług turystycznych od 1999 roku.
Oprócz tego, że działamy jako agent turystyczny to również jesteśmy touroperatorem. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki nr 258 wydane przez Wojewodę Śląskiego oraz ubezpieczenie OC organizatora Turystyki w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ.

Jesteśmy organizatorem pobytów turystycznych dla grup zorganizowanych na terenie całej Europy z bogatym programem.
Firmom proponujemy profesjonalną organizację spotkań integracyjnych i podróży motywacyjnych w kraju i za granicą.

Otrzymaliśmy mnóstwo wyróżnień oraz nagród m.in. za profesjonalną obsługę Klienta. Długoletnia działalność w branży pozwoliła nam nabrać odpowiedniego doświadczenia w obsłudze ruchu turystycznego.

Posiadamy tysiące satysfakcjonujących ofert wypoczynku letniego i zimowego. U nas znajdziecie Państwo dużą bazę ofert na kierunki egzotyczne, wycieczki objazdowe i wypoczynkowe, na słoneczne plaże przez cały rok oraz niezapomnianych rejsów po morzach i oceanach.
Oferujemy również kierunki zimowe, czyli najlepsze trasy narciarskie i snowboardowe.

Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert Last Minute z polskich jak i z niemieckich lotnisk. To co do tej pory dostępne było tylko na kilka godzin przed odlotem w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu znaleźć można teraz u nas.

Oferujemy:

wycieczki zagraniczne,

wczasy w kraju i zagranicą,

wyjazdy egzotyczne,

wypoczynek letni i zimowy dla dzieci i młodzieży,

bilety lotnicze i autokarowe,

ubezpieczenia turystyczne TU Europa, Colonnade

Znajdą Państwo u nas oferty najlepszych touroperatorów takich jak:

ITAKA, TUI,  RAINBOW, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, SUN & FUN, CORAL TRAVEL, EXIM TOURS, , GRECOS HOLIDAY oraz wielu innych Organizatorów posiadających niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje oraz ubezpieczenia gwarantujące 100% pewność udanego wypoczynku.

Naszym klientom zapewniamy w pełni komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek. Dobrze wiemy, że tylko bardzo dobrze zorganizowane wakacje dostarczyć mogą pełnej satysfakcji oraz wielu niezapomnianych wrażeń, dlatego proponujemy wyłącznie oferty sprawdzonej jakości. Naszym największym celem jest zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług, a możliwe jest to przez odpowiednio dobraną i przygotowaną kadrę. Nasz personel posiada długoletnie doświadczenie na rynku turystycznym oraz bardzo wysokie kwalifikacje, co pozwala nam wybierać dla naszych klientów najbardziej optymalne i dostosowywane do ich wymagań wakacje i inne usługi turystyczne. Codzienną praktyką są wyjazdy na szkolenia, wyjazdy studyjne, seminaria czy też konferencje za granicą.

Co ważne, kupując wybraną imprezę u nas, zapłacicie dokładnie tyle samo, co kupując ją bezpośrednio u organizatora.
Ale my dajemy Wam coś więcej. Dajemy ogromny wybór spośród kilkunastu tysięcy imprez dostępnych w naszych biurach oraz na naszej stronie internetowej www.goodluck.com.pl.