Jak rezerwować?

 

JAK ZAREZERWOWAĆ?

1. WYBÓR OFERTYWyboru wycieczki można dokonać w następujący sposób:


- korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej gdzie możecie Państwo wybrać interesujące Państwa parametry wyjazdu takie jak: typ podróży, cel wyjazdu, czas pobytu, rodzaj wyżywienia itp.

- u naszego doradcy  -poprzez wysłanie zapytania mailem  lub telefonicznie


- w siedzibie naszego biura

Po dokonaniu wyboru wycieczki należy przekazać  dane  niezbędne do zawarcia umowy/ imiona i nazwiska, daty urodzenia, adres, telefon/ . W niektórych przypadkach mogą Państwo zostać poproszeni o podanie dodatkowych danych jak np. dane paszportowe.
Gwarantujemy poufność . Nie przekazujemy i nie udostępniamy żadnych danych osobowych klientów. Państwa dane osobowe  podawane są jedynie organizatorowi podróży.
Przy rezerwacji przez Internet dane te przekazują Państwo poprzez uzupełnienie formularza dostępnego po wybraniu konkretnej  oferty a następnie poprzez kliknięcie przycisku "rezerwuj".2. ZAMÓWIENIE IMPREZY TURYSTYCZNEJ


Po otrzymaniu tych informacji nasz doradca  potwierdzi ostatecznie dostępność miejsc oraz  koszt wyjazdu.

Otrzymają  Państwo  od nas e-mailem wypełnioną umowę –zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa. Jeżeli tylko będzie to możliwe dokonamy dla Państwa rezerwacji wstępnej.

Po zapoznaniu się z przesłanymi dokumentami  należy je czytelnie podpisać i odesłać wraz z potwierdzeniem wpłaty  na podany adres e-mail.

Prosimy również o sprawdzenie ważności paszportu  lub  dowodu osobistego. 3. REZERWACJA


Po otrzymaniu podpisanej umowy i potwierdzeniu wpłaty potwierdzamy Państwa  rezerwację w systemie. Poinformujemy również Państwa o sposobie dostarczenia dokumentów podróży.4. POTWIERDZENIE GODZIN WYLOTU


Prosimy o potwierdzenie godzin wylotu na 24 h przed wyjazdem Nasz pracownik również czuwamy nad tym, aby dotarli Państwo na lotnisko na czas i na dzień przed wylotem potwierdzamy Państwa godziny rozpoczęcia podróży.

Uwaga:

 

Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500